• ZAPOWIEDŹ: Gwarek - Szombierki

  Najbliższym rywalem Gwarka będzie rozpędzony zespół Szombierek.

 • GRAJĄ NASZE DRUŻYNY [WYNIKI]

  W najbliższy weekend na boiskach Gwarka dziać się będzie wiele!

 • Zmiana terminu meczu z Rakowem

  Mecz z Rakowem II Częstochowa Gwarek rozegra nieco wcześniej.

 • Grają nasze drużyny [WYNIKI]

  Rozpoczynamy wiosenne zmagania drużyn młodzieżowych Gwarka.

 • SPARING: Polonia - Gwarek [GALERIA]

  Tarnogórzanie pokonali Polonię Bytom w sobotnim meczu towarzyskim.

Aktualności

ZAPOWIEDŹ: Gwarek - Szombierki Bytom
Dodano: 07.04.17 | Wyświetleń: 494

Kiedy tydzień temu szesnaście drużyn zaciekle walczyło o kolejne punkty w pierwszej grupie IV ligi śląskiej, spoglądający na wszystkie zespoły z góry Gwarek towarzysko mierzył się z Polonią Bytom. Wszystko to przez to, że grający jesienią naprawdę niezłą piłkę Nadwiślan Góra musiał zrezygnować z uczestnictwa w rozgrywkach w rudzie wiosennej. Po darmowych trzech punktach trzeba wrócić do rywalizacji o kolejne oczka. Po lekkim odprężeniu wcale nie będzie łatwo wrócić na szlak zwycięstw. Do Tarnowskich Gór przyjedzie bowiem rozpędzony zespół Szombierek Bytom.

 
GRAJĄ NASZE DRUŻYNY - harmonogram najbliższej kolejki [WYNIKI]
Dodano: 06.04.17 | Wyświetleń: 470

Tym razem piłkarski weekend rozpoczynamy już w czwartek. Na inaugurację rozgrywek w kategorii Orlik Młodszy, Gwarek zagra w derbach Tarnowskich Gór z UKS-em „Trójka”. Kolejny mecz derbowy czeka nasz zespół w niedzielę. Tym razem o rok starsi koledzy zagrają z UKS-em „Dream-Team”. Z pewnością najwięcej emocji dostarczy kibicom sobotni mecz pierwszej drużyny Gwarka z Szombierkami Bytom. Zanim jednak to nastąpi zaprosimy wszystkich na wspólne bieganie z Centrum Rehabilitacji „ManualMed”.

 
Zmiana terminu ligowego meczu z Rakowem II Częstochowa
Dodano: 04.04.17 | Wyświetleń: 666

Na ostatnim posiedzeniu Wydziału Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej zmieniony został termin ligowego meczu Gwarka Tarnowskie Góry z Rakowem II Częstochowa. Spotkanie, które wchodzi w skład 23. kolejki rozgrywek w pierwszej grupie IV ligi śląskiej pierwotnie miało zostać rozegrane 15 kwietnia bieżącego roku, czyli w świąteczną „Wielką Sobotę”. Termin ten jednak kolidował z meczem pierwszej drużyny częstochowskiego zespołu, która również w ten dzień jest gospodarzem swojego meczu.

 
GRAJĄ NASZE DRUŻYNY - harmonogram najbliższej kolejki [WYNIKI]
Dodano: 03.04.17 | Wyświetleń: 663

Piłkarska wiosna z tygodnia na tydzień co raz bardziej się rozkręca. Dotyczy to także rozgrywek młodzieżowych, w których biorą udział drużyny Gwarka. Tydzień temu rundę wiosenną zaczęli nasi juniorzy, a w sobotę 2017 rok zainaugurowali trampkarze. To tylko przedsmak tego, co będzie się działo w następny weekend, kiedy to do gry o punkty powrócą kolejne cztery drużyny młodzieżowe Gwarka. Nie zapominamy również o naszej seniorskiej drużynie, która także powróci do ligowego rytmu.

 
SPARING: Polonia Bytom – Gwarek 1:5 (1:3) [GALERIA]
Dodano: 01.04.17 | Wyświetleń: 637

W rozegranym w sobotnie przedpołudnie towarzyskim meczu piłkarskim Gwarek Tarnowskie Góry pokonał II-ligową Polonię Bytom 5:1 (3:1). Mecz rozegrano na płycie głównej boiska Polonii Bytom. Bramki dla tarnogórzan zdobywali kolejno Alexander Mrozek, Dawid Jarka, Oskar Stanik, Sławomir Pach oraz Adrian Sikora. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył w pierwszej połowie Kamil Włodyka. Mecz rozegrano z powodu pauzy Gwarka w rozgrywkach ligowych.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 203